AKTUÁLNĚ

Co se děje, co je nového, co nás čeká…

FINÁLE SOUTĚŽE SE BLÍŽÍ!

7.1.2020

Finále soutěže se bude konat v krásném prostoru, za což dekujeme LT Coffee & LB Wine a těšíme se 31.1.2020 na skvělý zážitek i následnou afterparty! 🍀🥳

Facebook

TISKOVÁ KONFERENCE PROBĚHLA ÚSPĚŠNĚ

6.12.2019

Přinášíme vám FOTOreport ze včerejší tiskové konference, na které se představily finalistky soutěže Žena Internetu 2019!
Děkujeme všem novinářům za účast, herečce a modelce a zároveň ambasadorce projektu Nikol Kouklové, zpěvačce a moderátorce Kamile Hübsch, moderátorovi Michaelu Zimovi za skvělou atmosféru, stylistce Jance Vít, Janě Čejkové za podporu, podniku Chilli&Pepper Pub za zapůjčení prostoru a výborný raut, Zárybnický&Wines za kvalitní víno a samozřejmě všem finalistkám za účast.
Zvláštní poděkování patří Zbyňku Čejkovi za fotoreport! Užili jsme si to a to je hlavní! Těšíme se na všechny v lednu. Martina

Facebook

POZVÁNKA NA TISKOVOU KONFERENCI

6.12.2019

Pozvánka na tiskovou konferenci k představení finalistek soutěže Žena internetu 2019.

Jsme potěšeni, že nás na páteční tiskovou konferenci přijde navštívit herečka a příležitostná modelka Nikol Kouklová.

Těšíme se!

Facebook

FASHION SHOW

11.10.2019

Děkujeme za pozvání na Fashion Show Jaroslavy Procházkové…

Video zde…

ROZHOVOR S NOVOU AMBASADORKOU SOUTĚŽE

26.8.2019

Možná jste si poslechli rozhovor na stanici Český rozhlas Region s novou ambasadorkou soutěže Žena internetu 2019 Klárou Kolomazníkovou. Povídala mj. o spolupráci s naší soutěží.
A dámy a slečny do 6.9 se stále můžete přihlásit: https://www.zena-internetu.cz/chci-se-prihlasit/
Tak neváhejte!

Žena internetu – FB

ZNÁME VÝTĚZKU SOUTĚŽE!!!

19. srpna 2019

Výherkyní soutěže o 6 lahvinek Kukle z vinařství Horák,které věnoval do soutěže Petr Zarybnický, partner soutěže, se stává Daniela Wagnerová Gratulujeme!

Žena internetu – FB

POZOR SOUTĚŽ!!!

12. srpna 2019

Přihlaš se do nového ročníku soutěže Žena Internetu a vyhraj 6 lahví Veltlínského zeleného Kukle 2018 z nové speciální edice Vinařství Horák (obec Vrbice). Přihlásit se můžeš zde:  https://www.zena-internetu.cz/chci-se-prihlasit
V příspěvku na Facebooku nebo Instragramu zena_internetu označ někoho s kým by jsi toto jedinečné víno ráda ochutnala. Vítězku vylosujeme v pondělí 19.8. v 19 hodin. Přihlášení do soutěže je podmínkou účasti v soutěži. Cenu do soutěže věnoval jeden z našich hlavních partnerů Petr Zarybnický a jeho firma Zarybnicky&Wines.
Děkujeme a těšíme se na vaše ohlasy

Žena internetu – FB

Vítězka soutěže Adéla Tas Marková si zapůjčení Kodiaqa moc užila

12. srpna 2019

O víkendu jsme měli s mým úžasným mužem první výročí svatby a abychom si ho náležitě užili, využila jsem výhry ze soutěže Žena internetu a půjčila si vymazleného Kodiaqua 4×4 z Přerost a Švorc AUTO www.prerost-svorc.cz
Škodu Kodiaq jsem si zamilovala už před rokem, kdy jsme ho s Petrem měli půjčeného, ale tento model 2019 v Laurinclement provedení a nabušené výbavě nás totálně dostal. Největší vychytávkou pro nás byl adaptivní tempomat, parkovací asistent a display přímo u volantu místo klasických budíku. Panejo to byla kára! Člověk má pocit,že sedí v obýváku a ne v autě.
Děkujeme za půjčení a asi budu žebrat o repete – už vím, jaké je mé vysněné auto.

Adéla Tas Marková – FB

Přihlášky do nového ročníku soutěže

6. srpna 2019

Krásný den přátele! Je to tady a už dnes večer spustíme přihlášky do nového ročníku Žena Internetu Těším se!

Žena internetu – FB