AKTUÁLNĚ

Co se děje, co je nového, co nás čeká…

ZAHÁJENÍ NOVÉHO ROČNÍKU 2021 SE BLÍŽÍ!

26.6..2021

Zahájení soutěže Žena internetu 2021 se kvapem blíží. Od 2.7. se můžete do soutěže přihládit prostřednictvím přihlašovacího formuláře.

PŘIHLÁŠENÍ ZDE…

Soutěž Žena internetu 2021

FINÁLE SOUTĚŽE SE BLÍŽÍ!

7.1.2020

Finále soutěže se bude konat v krásném prostoru, za což dekujeme LT Coffee & LB Wine a těšíme se 31.1.2020 na skvělý zážitek i následnou afterparty! 🍀🥳

Facebook

TISKOVÁ KONFERENCE PROBĚHLA ÚSPĚŠNĚ

6.12.2019

Přinášíme vám FOTOreport ze včerejší tiskové konference, na které se představily finalistky soutěže Žena Internetu 2019!
Děkujeme všem novinářům za účast, herečce a modelce a zároveň ambasadorce projektu Nikol Kouklové, zpěvačce a moderátorce Kamile Hübsch, moderátorovi Michaelu Zimovi za skvělou atmosféru, stylistce Jance Vít, Janě Čejkové za podporu, podniku Chilli&Pepper Pub za zapůjčení prostoru a výborný raut, Zárybnický&Wines za kvalitní víno a samozřejmě všem finalistkám za účast.
Zvláštní poděkování patří Zbyňku Čejkovi za fotoreport! Užili jsme si to a to je hlavní! Těšíme se na všechny v lednu. Martina

Facebook

POZVÁNKA NA TISKOVOU KONFERENCI

6.12.2019

Pozvánka na tiskovou konferenci k představení finalistek soutěže Žena internetu 2019.

Jsme potěšeni, že nás na páteční tiskovou konferenci přijde navštívit herečka a příležitostná modelka Nikol Kouklová.

Těšíme se!

Facebook

FASHION SHOW

11.10.2019

Děkujeme za pozvání na Fashion Show Jaroslavy Procházkové…

Video zde…

ROZHOVOR S NOVOU AMBASADORKOU SOUTĚŽE

26.8.2019

Možná jste si poslechli rozhovor na stanici Český rozhlas Region s novou ambasadorkou soutěže Žena internetu 2019 Klárou Kolomazníkovou. Povídala mj. o spolupráci s naší soutěží.
A dámy a slečny do 6.9 se stále můžete přihlásit: https://www.zena-internetu.cz/chci-se-prihlasit/
Tak neváhejte!

Žena internetu – FB

ZNÁME VÝTĚZKU SOUTĚŽE!!!

19. srpna 2019

Výherkyní soutěže o 6 lahvinek Kukle z vinařství Horák,které věnoval do soutěže Petr Zarybnický, partner soutěže, se stává Daniela Wagnerová Gratulujeme!

Žena internetu – FB

POZOR SOUTĚŽ!!!

12. srpna 2019

Přihlaš se do nového ročníku soutěže Žena Internetu a vyhraj 6 lahví Veltlínského zeleného Kukle 2018 z nové speciální edice Vinařství Horák (obec Vrbice). Přihlásit se můžeš zde:  https://www.zena-internetu.cz/chci-se-prihlasit
V příspěvku na Facebooku nebo Instragramu zena_internetu označ někoho s kým by jsi toto jedinečné víno ráda ochutnala. Vítězku vylosujeme v pondělí 19.8. v 19 hodin. Přihlášení do soutěže je podmínkou účasti v soutěži. Cenu do soutěže věnoval jeden z našich hlavních partnerů Petr Zarybnický a jeho firma Zarybnicky&Wines.
Děkujeme a těšíme se na vaše ohlasy

Žena internetu – FB

Vítězka soutěže Adéla Tas Marková si zapůjčení Kodiaqa moc užila

12. srpna 2019

O víkendu jsme měli s mým úžasným mužem první výročí svatby a abychom si ho náležitě užili, využila jsem výhry ze soutěže Žena internetu a půjčila si vymazleného Kodiaqua 4×4 z Přerost a Švorc AUTO www.prerost-svorc.cz
Škodu Kodiaq jsem si zamilovala už před rokem, kdy jsme ho s Petrem měli půjčeného, ale tento model 2019 v Laurinclement provedení a nabušené výbavě nás totálně dostal. Největší vychytávkou pro nás byl adaptivní tempomat, parkovací asistent a display přímo u volantu místo klasických budíku. Panejo to byla kára! Člověk má pocit,že sedí v obýváku a ne v autě.
Děkujeme za půjčení a asi budu žebrat o repete – už vím, jaké je mé vysněné auto.

Adéla Tas Marková – FB

Přihlášky do nového ročníku soutěže

6. srpna 2019

Krásný den přátele! Je to tady a už dnes večer spustíme přihlášky do nového ročníku Žena Internetu Těším se!

Žena internetu – FB