O SOUTĚŽI

Pořadatelem soutěže je Martina Kopřivová ředitelka modelingové agentury MA Models (dříve Ortiga Models). Spolupracovala se soutěžemi krásy Miss Internet, Miss Junior, iMiss a posledních sedm let exkluzivně se soutěží Miss Aerobik, která měla v loňském roce jubilejní dvacátý ročník.

Na základě těchto zkušeností se Martina rozhodla vytvořit vlastní koncept soutěže, která nebude klasickou platformou Miss. Soutěže, která dá šanci získat pomyslnou korunku a hodnotné ceny zajímavým dívkám i když nemají optimální výšku nebo jejich míry nejsou ideálních 90-60-90. V dnešní době se díky dostupnosti informací a špičkových služeb daří celé ředě žen a dívek udržovat si optimální osobitý styl, který se cení víc než unifikovaná „dokonalost“. Přihlásit se tak může jakákoli žena nebo dívka starší 18 let, která si myslí, že je sympatická a zajímavá.

Podmínkou pro přihlášení do soutěže je zaslání dvou fotografií, které nemusí být profesionální a hlavní důraz se klade především na obličej. Šanci tedy mají všechny krásné nebo zajímavé ženy. Pro ty, které se takzvaně neumístí, chystáme přednostní uplatnění na našich akcích.

Hlavním partnerem projektu se stala klinika plastické chirurgie GRAND CLINIC, se kterou Martina dlouhodobě spolupracuje: “Spousta žen se cítí nedokonalá, a tak jsme se rozhodli, že dáme šanci ženám, které by na sobě chtěli něco změnit nebo udělat radost například kamarádce nebo rodinnému příslušníkovi. Jsem ráda, že máme díky tomuto novému projektu možnost někomu splnit si jeho sen o kráse”.