SOUTĚŽE O CENY

Připravujeme pro vás opět soutěže o zajímavé ceny

A OPĚT NOVÁ SOUTĚŽ!!!

30. listopadu 2019

Pomalu, ale jistě pro vítězky i finalistky dáváme dohromady pěkné ceny. Pavla Zajíčková, kosmetická poradkyně a vizážistka Mary Kay věnuje vítězce balíček s odličovačem očí a tělovou kosmetikou v hodnotě 2000 Kč. Děkujeme

Facebook

SOUTĚŽ O CENU FOTOGRAFKY

28. listopadu 2019

Jedna z finalistek soutěže Žena Internetu 2019 získá od fotografky Bláži Hlasové Cenu Fotografky: 5 profesionálních fotografií v digitální podobě včetně vizáže a stylingu. Děkujeme za tuto milou cenu!!!

Facebook

SOUTĚŽTE O 10 ŠPEJLÍ !!!

26. října 2019

Od našeho partnera pro vás máme 5 poukázek na 10 špejlí v luxusním Bistru Špejle v Jindřišské ulici v hodnotě 1450 Kč🙂. Otázka zní: Koho byste sem vzali na příjemné posezení a měl by určitě radost?🥳 Nejoriginálnější odpověď vyhlásíme v sobotu 2.11. na Facebooku a Instagramu zena-internetu, kde můžete také soutěžit.

www.spejle.eu

VYHLAŠUJEME DALŠÍ SOUTĚŽ!!!

19. srpna 2019

Podložka na jógu a ještě k tomu růžová se vždycky hodí. O výhru mohou zabojovat již přihlášené dívky a ženy a nebo se stačí přihlásit zde: https://www.zena-internetu.cz/chci-se-prihlasit/. Do komentáře napište, proč právě Tobě by tento dárek od hlavního sponzora udělal radost. Máme radost, že můžeme dělat radost.

Žena internetu – FB

ZNÁME VÝTĚZKU SOUTĚŽE!!!

19. srpna 2019

Výherkyní soutěže o 6 lahvinek Kukle z vinařství Horák,které věnoval do soutěže Petr Zarybnický, partner soutěže, se stává Daniela Wagnerová Gratulujeme!

Žena internetu – FB

POZOR SOUTĚŽ!!!

12. srpna 2019

Přihlaš se do nového ročníku soutěže Žena Internetu a vyhraj 6 lahví Veltlínského zeleného Kukle 2018 z nové speciální edice Vinařství Horák (obec Vrbice). Přihlásit se můžeš zde:  https://www.zena-internetu.cz/chci-se-prihlasit
V příspěvku na Facebooku nebo Instragramu zena_internetu označ někoho s kým by jsi toto jedinečné víno ráda ochutnala. Vítězku vylosujeme v pondělí 19.8. v 19 hodin. Přihlášení do soutěže je podmínkou účasti v soutěži. Cenu do soutěže věnoval jeden z našich hlavních partnerů Petr Zarybnický a jeho firma Zarybnicky&Wines.
Děkujeme a těšíme se na vaše ohlasy

Žena internetu – FB